دهه فجر گرامی باد

بنام خدایی که فجر آفرید.

سلام برفجر و سلام بر فجرآفرینان میدان عشق


پرهای بافته را بگشا که تندیسی به لطافت نسیم روی امام ،چونان تمثیلی از این دیار میگذرد و با تبسمی پاک ،عشق بی آلایش را از دروازه های شرق عبور می دهد تا خورشیدی به طلوعی دوباره فرا خواند.
به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز دوشنبه مورخ ۲۱ بهمن ماه ۹۸ بمناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی مراسم دهه پرفروغ فجر با حضور مدیر کل مجموعه صابرین و دیگر همکاران این مجموعه و همچنین کارشناس اعضای جوانان و اعضای جوانان هلال احمر برگزار گردید .
رئوس برنامه ها به شرح زیر:
۱. خوش آمدگویی توسط مدیر
۲. تلاوت سوره نصر
۳.اجرای سرود ملی
۴.اجرای سرود بهمن توسط دختران پیش دبستانی
۵.اجرای سرود پرچم توسط پسران پیش دبستانی
۶. اجرای سرود فجر توسط نوآموزان مهد
۷.پذیرایی


باتشکر
 مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی
 

تجلیل و تقدیر از پاکبانان شهر خنج

تجلیل و تقدیر از پاکبانان شهر خنج در مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی

پاکبان آن است،که لباسش نارنجی است و دلش آبی شانشان را پایین نیاورید فقط همین


به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز یکشنبه مورخ ۲۰ بهمن ماه ۹۸ جهت آشنایی با شغل باکبانی و همچنین  بالا بردن ارزش و جایگاه این شغل در نظر نوآموزان و بابت زحماتی که این عزیزان در پاکیزگی شهرمان می کشند از پاکبانان محترم در مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی دعوت بعمل آمد.
قابل ذکر است در این برنامه دو نفر از نوآموزان شعری در وصف پاکبان خواندند و در پایان به پاس زحماتشان هدایایی تقدیمشان گردید.

 

روز هوای پاک

به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز یکشنبه مورخ ۹۸.۱۰.۲۹ بمناسبت روز هوای پاک و گردش علمی تفریحی نوآموزات را به همراه والدین خود برای صرف نهار به دل طبیعت و فضای سبز برده ،بعد از صرف نهار نوآموزان را به قسمت دامداری برده و انها را از نزدیک با حیوانات اهلی، فواید این حیوانات  در زندگی انسان ها و فرآورده های دامی آشنا نموده و در پایان برنامه بعد از کلی لذت و خوشحالی جهت حفط محیط زیست با کمک نوآموزان طبیعت را از زباله پاکسازی نمودیم .
با تشکر از خانواده های محترم  مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی که در گردش علمی ، تفریحی ما را همراهی نمودند.

صبحانه گروهی

به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز یکشنبه مورخ ۶ بهمن ماه ۹۸ جهت صرف یک صبحانه گروهی و لذت دور هم بودن نواموزان با هم  و همچنین آشنایی آنها با یک صبحانه سالم و مقوی مسئولین مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی با همکاری اعضای انجمن اقدام به پخت حریصه نمودند.

بعد از صرف صبحانه برای داشتن یک روز شاد و پرنشاط نوآنوزان را به فضای سبز در هوای آزاد برده و در آنجا با حضور مربی ورزش دقایقی را با حرکات ورزشی سپری نمودند.

جمع آوری کمک نوآموزان جهت کمک به سیل زدگان

ابراز همدردی و کمک نوآموزان مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی نسبت به سیل زدگان سیستان و بلوچستان
 
به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان 
فارسی روز شنبه مورخ ۱۲ بهمن ۹۸ جهت فرهنگ سازی در بین دانش آموزان با هدف کمک به همنوع نوآموزان کمک های نقدی خود را با دست های مهربانشان به هموطنان خود در منطقه سیل زده سیستان و بلوچستان تقدیم کرده.

روز ایمنی در برابر زلزله

 

به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز  دوشنبه ۹ دیماه ۹۸ بمناسبت روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی اجرای پرده خوانی و پخش انیمیشن مانور زلزله  همراه با نحوه آموزش پناهگیری با حضور کارشناس جوانان ،آموزش و اعضای جوانان جمعیت هلال اهمر شهرستان خنج در مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی مانور زلزله انجام گرفت.
 
 
 

روز پرستار گرامی باد

روز پرستار ،روز جاری شدن عاطفه ها ،روز درخشیدن ایمان در قلب های مهربان ،روز افتخار انسان به انسانیت گرامی باد.
به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز چهارشنبه ۱۱ دیماه ۹۸ بمناسبت روز پرستار از پرستاران بیمارستان خنج در مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی دعوت بعمل آمد. ضمن تقدیر و تشکر از مقام پرستار در ابتدا متن تبریک در وصف پرستاران محترم  توسط ۳ تا از نوآموزان خوانده شد ،سپس نکات آموزشی و مهم در راستای بهداشت و سلامتی و پیشگیری از سرماخوردگی توسط خانم اسماعیلی توضیحات لازم به نواموزان داده شد و در آخر به پاس زحمات ایشان شاخه گل و هدایایی تقدیمشان کردیم.
 

روز جهانی معلولین

روز جهانی معلولین گرامی باد
آن که از خلق لحظه ها عاجز است معلول است نه من ......
انسان معلول شخصی است که منتخب خداوند است ،خداوند بدلیل عشق زیاد به معلولان به بعضی از بنده هایش یکسری محدودیت ها نهاده تا در دنیای باقی منزلگاه ویژه ای برای جبران سختی های این دنیای فانی باشد.
به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز سه شنبه مورخ ۱۲ آذرماه ۹۸ بمناسبت روز جهانی معلولین نوآموزان را با این روز و این گروه از افراد که دارای نقص های عضوی و ذهنی هستند آشنا کرده و برای حس دلگرمی و ابراز مهربانی با این عزیزان نوآموزان از مدرسه استثنایی قاید بازدید نموده و با دستان پرمهرشان از این عزیزان پذیرایی نموده و همچنین با رنگ آمیزی و درست کردن کولاژی از تصاویر معلولین این روز را به یاد و حمایت از معلولین  گرامی داشتیم.

روز جهانی ایدز

فرد مبتلا به ایدز یک بیمار است نه یک مجرم
به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز یکشنبه مورخ ۱۰ آذرماه ۹۸ بمناسبت روز جهانی ایدز توضیحات لازم در مورد این بیماری به نوآموزان داده شد . سپس برای شناخت نماد این بیماری همه با هم نقاشی آن را با قرمز رنگ نمودند .

بازدید از کتابخانه

خوشبخت کسی است که به یکی از این دو چیز دسترس دارد یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند .     ویکتور هوگو

به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز دوشنبه مورخ ۴ آذر ماه ۹۸ بمناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی و آشنایی نوآموزان با کتاب و نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی در سنین کودکی آنها را به کتابخانه برده و در آنجا نوآموزان را با قفسه مربوط به  قصه های کودکان آشنا کرده و از نحوه امانت گرفتن کتاب ها توضیحات لازم داده شد،سپس توسط یکی از مربیان قصه ای برایشان گفته شد.

برگزاری جلسه روانشناسی با موضوع سبک های فرزندپروری

به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز شنبه مورخ ۱۱ آبانماه ۹۸ همایش تربیتی با عنوان ارتباط صحیح والدین با فرزندان و سبک های فرزندپروری با حضور کارشناس روانشناسی سرکار خانم عاشوری برای والدین نواموزان این مرکز برگزار گردید.

 

بیایید هوای پاک را به کودکانمان هدیه کنیم

 


به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز جمعه مورخ ۱۰ آبانماه ۹۸ جهت نهادینه کردن فرهنگ حفاظت از محیط زیست در کودکان در سومین برنامه پاکسازی محیط زیست منطقه که به همت انجمن سبز اندیشان خنج برگزار شده بود (چهل گزی خنج )با حضور نوآموزان سلمان فارسی و والدین آنها در این زمینه همکاری لازم بعمل آمد و در پایان کار جهت تقدیر و تشکر با حضور فعال خود در این برنامه هدایایی توسط مدیریت به نوآموزان داده شد.
 
 
 

۱۳ آبان روز دانش آموز مبارک

 

به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز دوشنبه مورخ ۱۳ ابانماه ۹۸ بمناسبت روز دانش اموز مراسمی برگزار گردید در ابتدا نواموزان  را با این روز آشنا کرده سپس دسته جمعط به حیاط رفته و بعد از راهپیمایی کوتاهی در خیابان مهدکودک با شعار ای ایران نوانوزان را به داخل مهد هدایت کرده و با خوشحالی فراوان از مربی خود هدیه ای دریافت کردند .
با تشکر مدیریت مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی
 
 
 

بازدید از نمایشگاه نقاشی

 

به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز یکشنبه مورخ ۹۸/۸/۱۲ نوآموزان این مرکز با لذت و عشق از تابلوهای نقاشی و هنرهای دستی نمایشگاه نقاشی با هنرمندی خانم نورایی دیدن نمودند.
 

آشنایی با شغل پلیس و آموزش تابلوهای راهنمایی رانندگی

آشنایی با شغل پلیس و آموزش تابلوهای راهنمایی رانندگی


به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز دوشنبه مورخ ۲۹ مهرماه ۱۳۹۸ با دعوت از افسر راهنمایی و رانندگی در جمع نوآموزان مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی برنامه ای آموزشی توسط پرسنل این مرکز تدارک دیده شد و برای درک بیشتر نوآموزان از این برنامه  تابلوهای راهنمایی و رانندگی توسط مربیان درست شد  و نمایشی توسط بچه ها با همکاری افسر پلیس اجرا شد .
با تشکر از افسران راهنمایی و رانندگی شهرستان خنج
مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج

 
 
 

بازدید ریاست محترم اداره کار

بازدید ریاست محترم اداره کار
به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز سه شنبه مورخ ۲۴ مهرماه ۱۳۹۸ آقای طیبی ریاست محترم اداره کار از مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج بازدید نمودند. ضمن اینکه ایشان از همه کلاس ها بازدید نمودند و روابط گرم و صمیمانه ای را  با بچه ها برقرار کردند و همچنین قابل ذکر است در مورد شغل و اینکه در آینده نوآموزان می خواهند چه شغلی را انتخاب کنند سوال شد و نوآموزان با ذوق و علاقه به ایشان پاسخ دادند.

با آرزوی موفقیت برای این بزرگوار تشکر از حضور ایشان در این مرکز
مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی

روز جهانی کودک مبار باد


دنیای کودکانه،صمیمی ترین دنیایی است که هر لحظه بارها آرزو میکنیم تا کاش می شد یک بار دیگر به این دنیای کودکانه قدم بگذاریم.
به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج روز چهارشنبه مورخ ۱۷ مهرماه ۹۸ بمناسبت روز جهانی کودک برای نوآموزان جشنی شادی آفرین برگزار گردید.بمناسبت این روز برای شادی نوآموزان کلاه درست کرده و سپس برای آشنایی نوآموزان با کار گروهی و کمک کردن به همدیگر و مشارکت داشتن در کارها و حس دوستی و برقرار کردن ارتباط با هم سن و سالان خودشان تصاویری با عنوان کودکان و روز جهانی کودک در اختیار آنها قرار داده شد و با کمک هم با استفاده از فوم اکلیلی با شور و شوق آنها را تزئین کردند .

 

 

هفته آتش نشانی و ایمنی گرامی باد

هفته آتش نشانی و ایمنی گرامی باد

 
به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز شنبه مورخ ۹۸/۷/۱۳ بمناسبت هفته آتش نشان نوآموزان مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی از آتش نشانی بازدید نمودند و همچنین برای تقدیر و تشکر از مسئولین محترم و دلسوز آتش نشانی نوآموزان شاخه گل و شیرینی تقدیمشان کردند.سپس نوآنوزان شعر کودکانه ای در وصف آتش نشان توسط نواموزان خوانده شد .هدف مهم از این بازدید آشنایی نوآموزان با این شغل و همچنین آشنا کردن بچه ها با نکات ایمنی در برابر آتش سوزی و دور ماندن از حریق و نحوه خاموش کردن آتش توسط ماموران آتش نشانی توصیحات لازم داده شد و آشنایی نوآموزان با شماره ۱۲۵
آتش نشانی شغل نیست،عشق است.
 
 
 

روز جهانی سالمند مبارک باد

روز جهانی سالمند مبارک باد

به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج روز سه شنبه مورخ ۹ مهرماه ۹۸ بمناسبت روز جهانی سالمند با دعوت از آقای حسن مقدسی پدربزرگ  یکی از نوآموزان و با حضور این پدربزرگ در جمع نوآموزان شور و شوقی را به وجود آورده،در ابتدا نواموزان با زبان کودکانه خود ضمن عرض سلام و خوش آمدگویی این روز را به مهمان عزیز و بزرگوار تبریک گفته و سپس به رسم یادبود شاخه گلی را تقدیم دستان مهربانش کردیم و همچنین ایشان برای شادی نوآموزان شعر و دعا خواندند.

قدر سالمندان ، این هدیه های بزرگ الهی را بدانیم.

جشن گشایش و غنچه های مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی سال تحصیلی 99-1398

به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز چهارشنبه مورخ ۳ مهرماه ۱۳۹۸ بمناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید جشنی با حضور مسئولین و والدین نوآموزان در مرکز سلمان فارسی برگزار گردید .
گفتنی است در این برنامه پس از خیر مقدم و خوش آمدگویی توسط آقای راحت مسئول روابط عمومی مجتمع صابرین ، نورا خانم با تلاوت قرآن کریم برای بچه ها مراسم را شروع نمود . سپس آقای نادر سلمانی مدیریت مجموعه علمی فرهنگی صابرین از زحمات خیرین قدردانی و تشکر نمود . پس از آن زنگ مهر توسط اقایان یزدانپناه و حسینی به صدا در آمد و نوآموزان با دریافت هدیه شان راهی کلاسهایشان شدند .
سالی پر از خوبی و خوشی همراه با موفقیت را برای نوآموزان از خداوند بزرگ خواستاریم.

 

ثبت نام سال جدید شروع شد

جشن پر شور اختتامیه مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی

جشن پر شور اختتامیه مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی

 

به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز شنبه مورخ 7 اردیبهشت ماه 1398 اختتامیه پایان سال تحصیلی مرکز سلمان فارسی در تالار شهر برگزار گردید .

گفتنی است این مراسم که با حضور حداکثری نوآموزان و والدین آن ها همراه بود ، برنامه های شاد و مفرحی برای نوآموزان تدارک دیده شده بود تا خاطره آن در ذهن بچه ها ماندگار گردد .

مدعوین این مراسم از اداره آموزش و پرورش شهرستان خنج آقایان خانلویی و بادپا ، هلال احمر آقای راستی و همکاران و مجتمع علمی فرهنگی صابرین آقای نادر سلمانی و همکاران بودند که شرف حضور داشتند.   

رئوس برنامه ها :

        تلاوت قرآن کریم توسط نوآموزان ( صدیقه + ملیکا + آدرین )

        اجرای سرود ملی جمهوری اسلامی ایران

        خیرمقدم و خوشامدگویی توسط مدیریت مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خانم بهناز معزی

        اجرای سرود مهد کودک ( خدا جون )

        قرائت مقاله پدر توسط آقا طائف

        پخش کلیپ فعالیت ها

        اجرای سرود محلی به زبان خنجی

        ایراد سخن توسط معاونت محترم آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خنج

        اجرای مسابقه + پذیرایی

        اجرای نمایش

        اجرای سرود مادر

        اهدای لوح تقدیر و تشکرنامه

 

 

در ادامه شما را به دیدن تصاویر جشن دعوت می نماییم :

آوای طبیعت دلنشین ترین صدای زندگی هست

 

آوای طبیعت دلنشین ترین صدای زندگی هست

به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز یک شنبه مورخ 28/بهمن ماه/97 به مناسبت روز هوای پاک مراسمی جهت نواموزان تدارک دیده شد. گفتنی است در این برنامه نوآموزان به حیاط مرکز رفته و با پوشیدن دستکش و در دست داشتن  کیسه زباله به نظافت حیاط و اطراف مرکز پرداختند . هدف از این برنامه اهمیت حفظ و نگهداری محیط زیست بود .

 

دهه پرفروغ فجر بر فجرآفرینان میدان عشق گرامی باد.

دهه پرفروغ فجر بر فجرآفرینان میدان عشق گرامی باد.
به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز سه شنبه 16/بهمن ماه/97 به مناسبت 22بهمن، دهه پرفروغ فجر و پیروزی انقلاب اسلامی جشنی در مهدوپیش دبستانی سلمان فارسی برگزار گردید.برنامه هایی به مناسبت این روز به شرح ذیل اجرا شد:
1. درست کردن کاردستی گل لاله توسط نوآموزان
2.اجرای سرود ملی توسط نوآموزان
3.اجرای سرود ای ایران توسط کلیه نوآموزان با گرفتن پرچم در دست
4.اجرای شعری در وصف دهه فجر توسط یکی از نواموزان 
5.اجرای شعرپرچم

برگزاری مراسم روز خانواده

17بهمن ماه روزخانواده گرامی باد.
*خانه ای با یک زن و شوهر وفادار و عاشق تنظیم عالی ایست که در آن کودکان را می توان در عشق و عدالت پرورش داده شد و نیازهای روحی و جسمی کودکان را میتوان برآورده کرد*.
به گزارش روابط عمومی و مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز چهارشنبه مورخ 17/بهمن/97 به مناسبت روز خانواده از والدین نوآموزان دعوت بعمل آمد. نوآموزان یک روز شاد و بانشاط را در کنار والدین خود با اجرای برنامه صف صبحگاهی(قرآن.سرودملی.شعرمامان و باباو نرمش صبحگاهی) و سپس در کمال آرامش صبحانه میل نموده و پس از صرف صبحانه نوآموزان با خلاقیت خود و همکاری مادرشان کاردستی جامدادی درست کردند و یک روز به یاد ماندنی را در کنار والدین خود  تجربه کردند.

روز پرستار گرامی باد

 


ای لباس سپید فرشتگان برتن ،قلب بر کف به عشق بیماران 
روز تو روز یاس سپید ،روز عشق ،ایثار،روز امید و نوید
به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز شنبه مورخ 22/دیماه/97 حضور نوآموزان پیش دبستانی سلمان فاررسی در بیمارستان نبی اکرم به مناسبت بزرگداشت و آشنایی بچه ها با این شغل مقدس با قطعه ای شعر در وصف پرستار و تقدیم گل و شیرینی به پرستاران عزیز این روز بزرگ را به آنها تبریک گفتند.

 

روز ایمنی در برابر زلزله

روز ایمنی در برابر زلزله 


بهگزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج روز دوشنبه مورخ 3 / دیماه / 97 به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله از پرسنل محترم هلالاهمر دعوت به عمل آمد
به مناسبت این روز وآگاهی نوآموزان از خطر زلزله و چگونگی برخورد با آن در ابتدا خانم کاظمینکات ایمنی و لازم را برای نوآموزان به شرح زیر توضیح دادند:
1.
خونسردی خود را حفظ کنند.
2.
جیغ نزنند
3.
دست خود را سریع روی سر خود قرار داده 
4.
سپسدر جای امنی از آن نقطه که قرار دارند پناهگیری کنند و آنها را منع کرد ازقرار گرفتن در زیر کولر .کمد . شیشه . قاب عکس و غیره 
در پایان توضیحات زنگ زلزله را به صدا در آوردیم و بچه ها به خوبی مانور زلزله را انجام دادند.

 

 

 

روز جهانی مبارزه با ایدز

روز جهانی مبارزه با ایدز

به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج روز شنبه مورخ 10/آذرماه/97 به مناسبت روز جهانی مبارزه با ایدز در مورد
این بیماری و برای پیشگیری و دوری گزیدن از چیزهای آلوده توضیحات لازم توسط مربیان و مدیر به نوآموزان داده شد و کاربرگ مربوط به علامت
انحصاری ایدز را بچه ها رنگ آمیزی کرده .

 

هفته وحدت گرامي باد

هفته وحدت
 
به گزارش روابط عمومی مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی روز سه شنبه مورخ 29/آبانماه/ 97 جشنی با شکوه به مناسبت هفته وحدت و میلاد با سعادت
 
پیامبر اکرم (ص) برای نوآموزان با حضور مدیریت مجموعه صابرین و دیگر مسئولین برگزار گردید.
 
به احترام این روز بزرگ شعری در وصف پیامبر توسط یکی از نوآموزان مهدکوک خوانده شد و اجرای شعر دسته جمعی توسط نوآموزان اجرا گردید و همچنین
 
برای با شکوه تر شدن این مراسم و برانگیختن شادی بچه ها کیک و هدایایی برای نوآموزان تدارک دیده شد.
 

معاینه وسلامت چشم نواموزان

دوشنبه مورخ 14 آبان ماه 97 جهت معاینه وسلامت چشم نواموزان و برای پیشگیری از تنبلی چشم بچه ها در مهدوپیش دبستانی سلمان فارسی تست بینایی سنجی

برای نوآموزان توسط کارشناسان بینایی سنج خانم شمسایی فرد و محمودی انجام گرفت و برای نوآموزانی که چشم آنها سالم بود کارت سلامت ونواموزانی هم که

چشم انها تنبلی داشت کارت مراجعه به پزشک صادر گردید.

 

بزرگداشت مركز سلمان فارسی

مورخ 97/7/25 به مناسبت روز بزرگداشت سلمان فارسی روز چهارشنبه بردن نوآموزان مهد و پیش دبستانی سلمان فارسی به پارک کوهپایه با اجرای برنامه

صف صبح گاهی ،خوردن تغذیه در فضای سبز و استفاده از وسایل بازی

برگزاری مراسم روز درختکاری

به گزارش روابط عمومی مجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج مورخ۹۶/۱۲/۱۶  روز  چهارشنبه شنبه برگزاری مراسم روز درختکاری در مهد کودک و پیش  دبستانی سلمان فارسی با همراهی جناب اقای راستی و همکاران دیگر هلال احمر شهرستان خنج برگزار گردید در این مراسم نوآموزان با تهیه کیک و نشان درخت برروی آن و کاشتن نهال در مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی با مفاهیمی همچون زیبایی و زیبا دوستی شهر ، استفاده از سایه درختان و مکان تفریح، پیشگیری از بروز آلودگی و تشکر از این نعمت خداوندی و...آشنا شدند . /
             با تشکر
مدیریت مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج
           افسانه جمالیفرد

برگزاري مراسم هفته كتاب و كتابخواني


مورخ ۹۶/۸/۲۴ روز چهارشنبه برگزاری مراسم هفته کتاب و کتابخوانی در مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج با حضور جناب آقای نظام الدین مقدسی نویسنده کتاب ، جناب اقای بهادر رحیمی مسئول کتابخانه صابرین و جناب آقای علی نقی راحت معاونت فرهنگی مجتمع صابرین خنج ، همچنین  اجرای برنامه هایی از قبیل :
قرائت قرآن ، اجرای سرود ملی ، خواندن سرود همگانی کتاب خوب ( من یار مهربانم ) توسط نوآموزان و ایراد سخن در مورد کتاب و کتابخوانی توسط جناب آقای نظام الدین مقدسی و تهیه پلاکارت و نقاشی هایی در این زمینه و در آخر کشیدن نقاشی دسته جمعی با مفهموم کتاب و کتابخوانی بر روی کاغذ رل توسط همه  نوآموزان
                  با تشکر
مدیریت مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج
              افسانه جمالیفرد

برگزاری مراسم سیزده آبان


مورخ ۹۶/۸/۱۳ روز شنبه برگزاری مراسم سیزده آبان در مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج با کار گروهی و تکی و استفاده از اكليل و پاستیل توسط نوآموزان ، همچنین درست کردن کارهای هنری و  پخش شیرینی با همکاری مربیان این مرکز
                با تشکر
مدیریت مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج
            افسانه جمالیفرد

جلسه اولیا و مربیان

مورخ ۹۶/۸/۶ روز شنبه برگزاری جلسه اولیا و مربیان در مرکز پیش دبستانی سلمان فارسی  در ابتدای جلسه ایراد سخن توسط مدیریت مرکز سرکار خانم افسانه جمالیفرد در مورد آداب رفتاری اجتماعی نوآموزان و مکمل بودن والد و مربی با هم و سپس ایراد سخن در زمینه مسائل آموزشی توسط معاون آموزشی اداره جناب اقای بادپا و همراهی جناب آقای گودرزی کارشناس انجمن اولیا و مربیان اداره آموزش و پرورش شهرستان خنج و بعد از آن صحبت های کوتاه و مختصری از کلاس زبان توسط سرکار خانم مختاری 

پایان جلسه تشکیل انجمن اولیا و مربیان از طرف مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج و خواستن همکاریهای والدین در زمینه های فکری ، معنوی و ...

               با تشکر 

مدیریت مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج 

          افسانه جمالیفرد

طرح اهدای اسباب بازی به کودکان مناطق کم برخوردار و دستهای مهربان

مورخ ۹۶/۸/۳ روز چهارشنبه برگزاری مراسم *طرح اهدای اسباب بازی به کودکان مناطق کم برخوردار و دستهای مهربان* از طرف مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج و هلال احمر شهرستان خنج جناب آقای عشایری و همکاران با اهدای اسباب بازیهای دسته دوم از طرف نوآموزان این مرکز به بیماران سرطانی 

                 با تشکر

مدیریت مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج 

            افسانه جمالیفرد

روز بزرگداشت سلمان فارسی و روز تربیت بدنی

مورخ ۹۶/۸/۲ روز سه شنبه برگزاری مراسم *روز بزرگداشت سلمان فارسی و روز تربیت بدنی* با حضور والدین و نوآموزان  مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج در پارک کوهپایه و اجرای برنامه های از قبیل صرف صبحانه ، نقاشی و دو همگانی با همکاری پرسنل این مرکز و معاونت فرهنگی جناب اقای علی نقی راحت 

                با تشکر

مدیریت مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج 

            افسانه جمالیفرد

برگزاری مراسم روز جهانی کودک

مورخ ۹۶/۷/۱۶ برگزاری مراسم روز جهانی کودک با همکاری خالصانه مربیان و شادی نواموزان در این روز با تشریف فرمایی جناب آقای زینل اتباعی از مجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج و پرسنل هلال احمر شهرستان خنج  با تشکر
مدیریت مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج  افسانه جمالیفرد