پرینت

مهد رز

نوشته شده توسط مدیریت سایت. Posted in بايگاني

نام کلاس: مهد رز

نام مربی: سرکار خانم زهرا احمدی

تعداد نوآموزان کلاس: 20 نفر

زهرا احمدی دارای مدرک لیسانس روان شناسی عمومی هم اکنون به مدت 2سال به عنوان مربی مهد رز در مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی (رض) مشغول چه کار می کنم.
مربی گری مهد رز با تعداد 20 نوآموز که شامل 10پسر و 10دختر می باشد را به عهده دارم که با یاری خداوند و همکاری کمک مربی برنامه هایی را برای نوآموزان عزبز انجام می دهیم.
فعالیتهای گسترده ای در مهد انجام می گیرد که از جمله این فعالیتها:
تدریس فصلنامه ها(پاییز و زمستان و بهار)، شعرهای آموزشی، قرآن، حدیث، نقاشی، درست کردن کاردستی های جذاب، آموزش اشکال هندسی، رنگهای اصلی و ترکیبی، آشنایی با حیوانات و پرندگان و پوشش بدن آنها، اعضای بدن انسان و کاربرد هر یک از اعضاء، واحد کار مربوط به فصلهاف پرندگان، آبزیستان، سخت پوستان و....می باشند.
بازی هایی برای این نوآموران تدارک دیده می شود از جمله خمیر بازی، توپ بازی، لی لی بازی و همچنین اسباب بازی متنوع و جالب که همگی بر اساس روحیه لطیف و شاد کودکان و علاقه و سن آنها تهیه گردیده است.
با نقاشی کردن درختی بر روی دیوار کلاس و زدن عکس کودکان بر روی میوه های درخت و دادن ستاره هایی برای کارهای صحیح و انجام تکالیف که به پیشرفت آنها و یادگیری بهتر اصول آموزشی می انجامد آنها تشویق می نمایم.
علاوه بر فعالیتهای درسی وآموزشی کودکان را بر رعایت نظم و انظباط فردی و اجتماعی، طرز برخورد کودک با دیگران و احترم گذاشتن به بزرگترها، رعایت حقوق هم کلاسان و دوستی با آنها  و همچنین نکات بهداشتی و ایمنی آشنا می سازیم.

اسامی نوآموزان مهد رز:
گروه آسمان: محمد اژدری، مصطفی اژدری، احسان جاودان، مبین جمشیدی، علیرضا جمشیدی، سارو حسامی پناه، علی رنجبر، محمد قائدی، طاها محمدی فرد، عرشیا قائدی
گروه دریا: کیانا حسن زاده، مارینا خواجه، سلوا سلمانی، مریم سلمانی، مریم شبانی، مریم عطری، دنیا قائدی، فاطمه قائدی، نیکتا کریمی، تارا محمدی

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن